W niedzielę 4 czerwca 2023 r. o godz. 11.00 podczas odpustu parafialnego, z okazji Nawiedzenia NMP, została odprawiona dziękczynna Msza święta z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Stanisława Kozieła naszego rodaka. 

Jubileusz to szczególny czas Łaski. To czas radości, dziękczynienia i wspomnień. 50 lat to jest ponad 18 000 dni w różnych posługach ks. Stanisława Kozieła w diecezji. Słowo Boże wygłosił ks. dr Marek Studencki – wikariusz generalny naszej diecezji, a zarazem wieloletni przyjaciel ks. Prałata Stanisława.
Po Mszy św. ks. proboszcz Wiesław Ostrowski oraz przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli Jubilatowi podziękowanie za wieloletnią posługę kapłańską i życzyli by dobry Pan czuwał nad Nim, Maryja obejmowała Go swym ramieniem. By refleksja nad każdym dniem kapłaństwa napawała Go poczuciem spełnienia!