W sobotę 26 listopada w naszej parafii odbyła się zabawa Andrzejkowa.

W sobotę 26 listopada w naszej parafii odbyła się zabawa Andrzejkowa. O godz. 10:00 Ministranci, Płomyki Ducha Św., Koło Misyjne zgromadzili się w salce, gdzie nastąpiło jej uroczyste otwarcie. Salka przeszła remont. Zostały wymalowane ściany na których pojawiły się malowidła wykonane przez S.Konstancje, zostały zakupione krzesełka, pufy, sofa, wykładzina, stół do Ping-ponga, odnowiony został stół z piłkarzykami, zakupiony został nowy piec akumulacyjny by w zimie było ciepło, a wszystko dla dzieci i młodzieży, by mogły sie gdzie spotykać. Następnie rozpoczęła się zabawa. Na początku były wspólne tańce a później zabawy i konkursy przygotowane przez animatorkę Martynę. Nie zabrakło także pyszności. Każdy mógł najeść się do syta.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do odnowienia salki, a w szczególności Ks.Marcinowi, S.Konsyancji oraz za przygotowanie Zabawy Andrzejkowej..