W zeszłym roku, na jesień, o. Zygmunt Tokarz, saletyn poprowadził dla naszej wspólnoty parafialnej MISJE ŚWIĘTE, które w każdej parafii powinny odbywać się co 10 lat. W tym roku w maju, a dokładnie od 28 maja do 1 czerwca, o. Zygmunt przyjechał, aby dokonać tzw. RENOWACJI MISJI, czyli niejako przypomnienia i odświeżenia tych nauk, których udzielił nam w ubiegłym roku.
W tym roku przewodniczką renowacji misji była Maryja - „PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA”. Oprócz nauk rekolekcyjnych wygłoszonych dla różnych grup wiekowych dla naszej wspólnoty parafialnej, mogliśmy uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Światła wokół kościoła, nabożeństwie za zmarłych – z procesją na cmentarz oraz obchodziliśmy Parafialny Dzień Chorych. Podczas Dnia Chorych, po Mszy św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia, dzieci ze wspólnoty Płomyków Ducha Świętego wraz z S. Konstancją przygotowały krótką inscenizację pt. „Portret Mamy” oraz wręczyły drobny upominek. Wraz z chorymi, przy kawie i ciastku mogliśmy powspominać dawne dzieje.
Na zakończenie renowacji misji o. rekolekcjonista udzielił nam wszystkim, którzy uczestniczyli w codziennych spotkaniach i naukach, szczególnego błogosławieństwa z odpustem zupełnym. Mamy nadzieję, że nauki głoszone przez o. Zygmunta przyniosą pożądane plony w naszej wspólnocie.

_auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_